Taro kortų reikšmės

Lazdų riteris

Pagrindinės Lazdų riteris kortos reikšmės

  1. Aistra.
  2. Liūdesys (tragedija).
  3. Išvykimas (praeitis).
  4. Pasyvus arba aktyvus (Pjeras, Hitleris).
  5. Tribūnos oratorius.
  6. Po užsakovo santykiai.

Plačiau

Vienoje kortoje du personažai. Pasyvus ir aktyvus. Pjeras (pasyvus) – liūdnas klounas, pastoviai verkiantis, liūdintis dėl prarasto rojaus, ir visai nesvarbu, kad rojus tik jo fantazijų vaisius. Aktyviais, lyderiais galima būtų priskirti Hitlerį, Žirinovskį, Trockį. Jie gyvena scenoje. Jie gali kalbėti valandų valandas, prikaustyti žiūrovus, užhipnotizuoti taip, kad sekėjai pasiryžę sekti juos net į pasaulio kraštą. Dažniausiai į herojinę mirtį.

Tai yra liūdesio personažas. Jis pasaulį mato ypač tragiškai. Viskas, kas vyksta, tik pablogina padėtį. Siekia grįžti į praeitį, į savo Aukso amžių, kurį pats sugalvojo. Lazdų riteris dažnai yra apsėstas idėjos. Kitų nuomonė jam neįdomi, jo idėja svarbiausia. Tačiau, kaip taisyklė, jo idėja yra ne kas kita, kaip utopija, fantazija. Kortą galima palyginti su nykstančiu mėnuliu. Viskas mažėja, prarandama, pametama. Žmonės skiriasi, santykiai nutrūksta, apie pelną neverta net svajoti. Jie gyvena praeitimi, praeitis jiems visada brangesnė nei dabartis. Būdamas Lazdų mosties atstovas jis supranta įstatymų naudą, bet nesupranta kodėl jie turi būti pavyzdžiu. Todėl kuria savo įstatymus, taip atsiranda anarchija.

Lazdų riteris gyvena tokiame pasaulyje kur apokalipsė jau prasidėjo. Pasaulis – kovos laukas. Jis gyvena tarp mūsų ir mirusiųjų pasaulių. Prisigimęs mistikas. Raudonai – juoda, mėgstamas derinys. Vampyrizmo tematika. Lazdų riteriai negailestingi tiek sau, tiek ir kitiems. Tragedijos ir beprotybės spalvos. Siaubingos pranašystės, baisios paslaptys, konspiracinės teorijos, pasaulio katastrofos – štai jo pomėgių ratas.

Aistringas. Tačiau aistra keičiasi, vieną dieną jis gali būti didžiausias markučių kolekcionierius, o kitą jau aistringai mylintis jaunuolis.

Visi riteriai siekia unikalumo, tačiau Lazdų riteris šioje srityje aplenkia juos visus. Palyginti jį su kažkuo – didžiausias įžeidimas. Jie renkasi meniškiausius, unikaliausius apdarus (gotai, pankai), tačiau net nepastebi, kaip pelno ieškantys komersantai ir šioje sferoje sukuria standartą.


Psichologinė būklė

Žmogus šioje Taro kortoje yra nuolatinio blogio laukimo, depresinės būsenos. Ir tai gali pasireikšti dviem būdais. Tai gali būti koks nors verkiantis, kenčiantis personažas, entuziastingai renkantis nuoskaudas ir išdidžiai jas išgyvenantis. Pjeras – baltas klounas, priverstas gyventi tarp tų, kurie nesugeba suprasti ir įvertinti jo subtilių emocinių išgyvenimų. Kitas variantas – maniakas, fanatikas, kuris nesėkmės atveju yra pasirengęs visą jį supantį pasaulį pasmerkti mirčiai ir kančioms.

Kortoje aprašyta emocinė būsena praktiškai sutampa su jos prasme. Liūdesys, ilgesys, kančia, išsiskyrimas, vienatvė, atsigręžimas į praeitį, pesimistinė nuotaika. Tragedija ir liūdesys.


Santykiai

Taro korta Lazdų riteris santykiuose – vieno žmogaus teatras. Tačiau šiam aktoriui reikia publikos. Priešingu atveju, kodėl jis turėtų vaidinti savo tragediją?

Koks tai blogas, provincijos teatras. Kauksmas, rankų laužymas, patosas, iki absurdo. Tai labai ryškios asmenybės. Tačiau būnant šalia jų, jie dažnai tampa nepakeliami. Fatališka moteris, demoniškas kavalierius yra tipiški šios kortos veikėjai.

Taip pat korta gali reikšti santykių nutrūkimą – santykiai blėsta, tampa praeitimi.

Atvira – uždara korta.

Tai ir atvira ir uždara korta tuo pačiu metu. Personažas jaučia vienatvės poreikį, bet kartu jam reikia tų, kuriems pademonstruos savo vienatvę. Vieno aktoriaus teatras. Tačiau joks teatras neįmanomas be žiūrovų.

Santykių intensyvumas.

Santykių intensyvumas palaikomas aukščiausiu lygiu. Tai visada yra kančia, lūžis, rankų laužymas, patosas. Įprastų jausmų nedaug. Turi būti super jausmai, super išgyvenimai.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Kad ir koks santykių scenarijus būtų suvaidintas šioje kortoje, tai visų pirma yra teatro spektaklis, provincijos teatro lygmenyje blogąja to žodžio prasme.

Gyventi su šiuo herojumi yra tarsi gyventi ant ugnikalnio viršūnės, kuri seismiškai aktyvi. Vienintelis nežinomas dalykas – kada jis išsiverš. Vampyras, fatališka aistra ar modernesnės gotų ir emo versijos yra tipiški Lazdų riterio atstovai.

Šios kortos reikšmė visų tipų santykiuose – negailestinga kova dėl emocinio dominavimo. Jei jam pavyksta laimėti, aplinkiniai patiria baisų emocinį terorą. Dėsningai praneša, kad meta darbą ar išvykta, palieka, serga baisia mirtina liga, ar net ketina nusižudyti. Geriausia išeitis tokioje situacijoje – leisti Lazdų riteriui numalšinti įtampą per daug nereaguojant į jo teatro vaidmenį. Ypač, jei yra suinteresuoti bendrauti su šiuo personažu.


Sveikata

Visų pirma, Lazdų riterio kortos reikšmė rodo problemas, susijusias su psichine būkle, depresija, pykčio priepuoliais ir maniakine būsena. Jei liga jau yra, tada būklė pablogės.

Tačiau reikia atminti, kad lazdų riteris yra itin įtartinas padaras ir linkęs negatyvą padidinti.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Visi riteriai yra impulsyvūs, greitai reaguojantys. Karaliai ir karalienės kuria situacijas, o riteriai į jas reaguoja. Dažnai akimirksniu, bet tiksliai. Riteriai sugeba valdyti situaciją, bet nesugeba jos sukontroliuoti. Viskas labai nestabilu. Išskirtinai retai pasitaikantis atvejis.

Korta rodo, kad finansai greičiau mažės, o ne didės. Gamybos nenaudai daug daugiau dėmesio skiriama išorinei aplinkai.

Tai kūrybingas žmogus. Jis negali dirbti pagal griežtą grafiką. Jam būtinai reikia „nuleisti garą“. Kas du mėnesius rėkia: „išeinu iš darbo!“. Bet tai nereiškia, kad jis pasitrauks. Tai reiškia, kad jis pavargęs ir jam reikia pailsėti.

Pajamų didinimo būdai.

Dramų ir tragedijų pardavimas. Teatrališkas rankų laužymas: oi, kaip blogai, kaip mums sunku, skubiai duokite pinigų! Keistenybių kūrimas ir pardavimas, siekiant pabrėžti individualumą. Gotai, emo, siaubingi dalykai. Jie negalvoja apie pelną, orientuojasi į savirealizaciją. O pajamos yra bonusas. Rašytojas, leidžiantis bestselerius „siaubo“ stiliumi.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Taurių ir pentaklių riteriai yra tiesiogiai susiję su pelnu. Jie sutelkia dėmesį į tai dabar ir ateityje. Krentant šioms kortoms finansinė situacija yra gera. Tačiau to negalima pasakyti apie Lazdų riterį. Jo finansinėje sferoje viskas nudažyta niūriomis spalvomis – ir ateitis, ir dabartis. Kardų riterį upelis neša į vieną krantą, o paskui į kitą. Arba jis parduos projektą pelningai, arba kiti išvogs ir pasipelnys.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Jis gali žaisti su žmonių jausmais ir visiems įgrysti pykčio priepuoliais bei moraliniu šantažu. „Aš išeinu“ – gali kartotis kas du mėnesius, gali baigtis tikru atleidimu. Bet jei pasiseks, atlyginimas gali būti padidintas.


Laikas

Greitis: 15/16.

Kaip? – Labai greitai.

Kada? – Pavėluotai. Praeitis, jau įvykis nutiko.


Raktinės idėjos

  • Skausmingas išsiskyrimas
  • Gyvenimas praeitimi
  • Aistros manija
  • Prarasti, netekti, išsiskirti

Raktiniai žodžiai

  • Aistra
  • Liūdesys
  • Išvykimas
  • Atsisveikinimas
  • Praeitis
  • Pavydas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Lazdų riterio kortą

  • Nuo ko bėgi? Kas tave persekioja?
  • Kokie vaiduokliai gyvena tavo praeityje?
  • Kokia tavo aistros tema?
  • Kokia tavo liūdesio priežastis?

Dienos korta – patarimas

Nevaržykite savo emocijų. Jei norite ką nors sudaužyti – sudaužykite.


Korta kaip įspėjimas

Kitų žmonių emocijos – ne kas kita, kaip vėjo garsas.


Parašykite komentarą