3. Kardų triakė
Pagrindinės Kardų triakė kortos reikšmės
- Negalėjimas veikti (nesugebėjimas veikti).
- Vidiniai faktoriai.
- Širdies liga (trys problemos širdžiai).
- + 3 kortos.
Plačiau
Apibūdinant Kardų triakės kortą labai sunku susilaikyti nuo emociškai įkrautų sunkių, niūrių žodžių. Korta labai statiška. Be lietaus srauto joje nėra pavaizduota jokio judėjimo, taip pat nėra ir siužeto.
Kiekvienas kardas, perveriantis širdį, sukelia žmogui nepakeliamą skausmą. Tai gali būti skirtingi skausmo šaltiniai arba vienas, tačiau skausmas yra pasikartojantis. Širdis negali atlaikyti tokių stiprių ir intensyvių emocijų. Ir ji plyšta iš skausmo. Viena iš Kardų triakės Taro kortos reikšmių yra širdies infarktas.
Širdis padengta randais, ir nė vienas iš jų nelieka nepastebėtas.
Blogi žodžiai, baisios naujienos, kaip paralyžiuojantis žmogų Banšė nakties šauksmas. Tarsi karštą širdį suspaudžiantys ledo nagai. Pasaulis akimirksniu nublanksta, ir nuo šiol jame visada bus niūrus rudens lietus. Širdis pilna liūdesio. Jo tiek daug, kad žmogus nesugeba su tuo susitvarkyti, negali išgyventi. O geresnė išeitis iš padėties yra mirtis.
Būrimuose ši Taro korta gana dažnai nurodo vidinį konfliktą, kuris atima iš žmogaus galimybę veikti.
Psichologinė būklė
Skausmas. Nesvarbu, ar tai subjektyvu, ar objektyvu, žmogus patiria didžiulį širdies skausmą. Sudaužyta širdis. Tikras įvykis ar fiktyvus įžeidimas – nesvarbu.
Kardų triakėje žmogaus pasaulis tampa labai mažas. Jį riboja patiriamas skausmas, ir šis skausmas yra tikras, o ne išgalvotas. Žinia apie artimo giminaičio mirtį, staigų santykių su mylimu žmogumi nutrūkimą. Tai Kardų triakės pavyzdžiai. Ir dažnai tai būna ne vienas įvykis, o visa jų serija.
Šioje būsenoje žmogus praranda gebėjimą ne tik adekvačiai mąstyti, bet tiesiog reaguoti į išorinius dirgiklius. Jis prideda ranką prie širdies, tarsi stengdamasis išlaikyti kančią viduje, neleisdamas jai išsilieti. Tačiau tai jam nelabai padeda.
Tas pats įvykis skirtingiems žmonėms gali turėti skirtingą emocinę vertę. Pvz.: „Like“ nebuvimas socialiniuose tinkluose, vienam žmogui nesukels neigiamų emocijų, o antrasis jaus nereikalingumą ir kitas neigiamas emocijas.
Tai svarbus taškas būrime. Korta rodo ne realų įvykį, o subjektyvų to, kas vyksta, vertinimą. O tai, kas mums gali pasirodyti nereikšminga, jam gali būti labai svarbu.
Santykiai
Tai santykiai, kuriuose bent vieno iš partnerių širdis yra sudaužyta. Tai daugelis liūdnų meilės istorijų.
Vienas iš partnerių šiuose santykiuose sukelia kitam skausmą ir pasipiktinimą. Ir dažnai tyčia. Nuoskaudos būna įvairios – nuo mažų, nepastebimų iki didelių, užpildančių visą sąmonę. Kartais partneriai patiria keistą ypatingą malonumą sukeldami ir išgyvendami skausmą. Ir tada ryšys tarp jų tampa neįtikėtinai stiprus. Panašus ryšys būna tarp aukos ir budelio.
Atvira – uždara korta.
Kardų triakė – uždara korta, žmogus susikoncentravęs tik į savo neigiamus išgyvenimus, į savo skausmą.
Santykių intensyvumas.
Vidinių išgyvenimų intensyvumas yra labai didelis. Šioje kortoje nėra laiko, išgyvenimai gali būti momentiniai ir ištęsti iki begalybės. Skausmas yra toks didelis, kad žmogus pasiekia savo galimybių lūžio tašką.
Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas
Žmogus susitelkęs tik į savo skausmą. Jis negali kalbėti, mąstyti ar veikti. Visa kas yra išorėje – atkirsta, svarbu tik tai, kas vyksta viduje. O viduje – skausmo banga.
Kardų dviakė nuo Kardų triakės skiriasi tuo, kad Kardų dviakę galima palyginti su nuolatiniu, chronišku skausmu. Kardų dviakės korta užšaldyta, sustojusi. O Kardų triakėje žmogus priverstas gyventi su sudaužyta širdimi.
Toks santykių scenarijus dažnai pasitaiko „kalių vadovėliuose“. Suviliojo, atstūmė. Suviliojo ir vėl atstūmė. Ir visai nesvarbu, kad kiekvieną kartą jo širdyje atsiranda vis kitas, naujas randas.
Kardų triakės būsenoje žmogus susikoncentravęs į savo skausmą, negali dirbti ir palaikyti santykių. Negali galvoti apie nieką, išskyrus savo skausmą.
Sveikata
Kardų triakės Taro korta nurodo fizines širdies problemas, daugybę ir įvairių širdies ligų.
Jei mes kalbame apie gydymą, tai rodo, kad reikia operacijos.
Korta gali rodyti rimtas psichosomatines problemas. Neigiamos emocijos sukelia tikrą fizinį skausmą. Sveikatos būklė tokia baisi, kad žmogaus elgesys gali atrodyti neadekvatus. Jį gali įskaudinti ne tik emocijos kylančios iš išorės, bet ir jo pačio emocijos, tokios kaip pavydas aplinkiniams ar sąžinės graužatis.
Verslas
Stabilumas, valdomumas.
Tai vidinė situacija, sąlyginai stabili. Smūgis, kuris išmuša žemę iš po kojų. Jau įvykusi nelaimė.
Kai būrime dėl pinigų iškrenta Kardų triakės korta, ji interpretuojama kaip išgyventi ir atsigauti, o ne dirbti.
Korta gali rodyti fizinio kūno problemas (infarktas, liga, operacija), tiek išorinius sukrėtimus, kurie daužo širdį. Išdavystė, bankrotas, viso gyvenimo kurto verslo mirtis.
Tačiau šie sunkūs fiziniai ar emociniai sužalojimai ne visada atitinka tikrąsias priežastis. Vertinimas to, kas sudaužyta, prarasta, sugriuvo – subjektyvu, dažniausiai neadekvati reakcija.
Pajamų didinimo būdai.
Pajamų didinimo metodų nėra. Jei pajamų ir atsiranda, jos visos panaudojamos žaizdų gydymui, tiesiogine ar perkeltine prasme.
Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.
Būklė sunki, beviltiška tiek emociškai, tiek ir finansiškai. Žmogus ne tik gyvena su skausmu širdyje, su kraujuojančia žaizda krūtinėje, bet ir atsisako teisės į gydymą. Atrodo, kad žmogus save blokuoja – aš negausiu pinigų, nes turiu būti nelaimingas, visai nesvarbu, dėl kokios priežasties. Išdaviau, buvau išduotas, bet kokiu atveju nesu pakankamai geras ir nusipelniau bausmės.
Deja, šis savęs plakimo laikotarpis trunka labai ilgai. Visos lėšos gali būti išleidžiamos atkurti jėgoms po baisių sukrėtimų, taip pat gali būti išleidžiamos sielvarto gilinimui, bet ne tobulėjimui.
Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.
Kaip ir kituose žmogaus gyvenimo aspektuose, versle svarbu žinoti savo ribas. Galite sunkiai dirbti, tačiau tuo pačiu apsisaugoti nuo nepagrįstų krūvių. Jei artėjate link didelių bėdų, vertėtų imtis reikiamų veiksmų (energetinės praktikos, vaistai, nedarbingumo atostogos). Ketus yra kietas, sunkus metalas, bet labai trapus. Teigiama yra tai, kad yra galimybė išvengti ilgalaikių neigiamų pasekmių. Tačiau situacija vystosi taip sparčiai, kad pasiruošti tiesiog nebelieka laiko. Staigus sveikatos, emocinės būsenos pablogėjimas. Smūgis į nugarą, vidinė krizė.
Laikas
Greitis: 0/12.
Kaip? – Greitai, laikas sustojęs.
Kada? – Netrukus.
Adata jau širdyje. Kankinsiesi labai ilgai, laikas ištemptas iki begalybės.
Raktinės idėjos
- Vidiniai prieštaravimai veiksmus daro neįmanomus.
- Iš skausmo plyšta širdis.
- Neigiamos emocijos iš žmogaus ištraukia dvasią, palieka tuštumą.
- Pasakėčia „Gulbė, vėžys ir lydeka“ kaip situacijos metafora.
Raktiniai žodžiai
- Sutrikimas
- Skausmas
- Kančia
- Liūdesys
- Nelaiminga meilė
- Širdies liga
Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Kardų triakės kortą
- Kas tave skaudina? Kodėl?
- Kodėl manai, kad nesugebėsi susidoroti su kažko ar kieno nors praradimu?
- Belaukiant kažkokios tai naujienos tavo širdis iš baimės susispaudžia?
- Su kuo esi pasiruošęs pasidalinti savo skausmu? Kas pasiruošęs pasidalinti su tavimi tavo skausmu?
- Ar pašalinai iš savo širdies spyglius ir išsigydei savo širdies žaizdas?
Dienos korta – patarimas
Rūpinkitės savo širdimi tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme. Šiandien turėkite pasiėmę su savimi validolį ar valokordiną. Būkite pasirengę išgirsti blogas naujienas.
Korta kaip įspėjimas
Stiprus skausmas – signalas, kad kūnas vis dar gyvas ir kovoja. Tai dar ne mirtis. Neleiskite Kardų triakės kortai virsti Kardų dešimtake.