Būrimas Taro kortomis

Žalios arbatos ar Kavos puodelis?

Kiekvieną rytą daugelis mūsų mėgaujasi žalios arbatos ar juodos kavos puodeliu. Tačiau ne kiekvienas turi galimybę užduoti klausimą kortoms – ar sveika tai? Žinau, pilna straipsnių šia tema, bet, kad kas nors bandytų paklausti šio atsakymo kortų?! ŠMAIKŠTU! Manote kortos skirtos tik MYLI ar NEMYLI klausimams? Klystate! Pažiūrėkime ką į šį klausimą atsakys Taro kortos.

Kiekvieną rytą išgeriu kavos, kartais žalios arbatos puodelį. Pabandysiu paklausti kortų – kuris produktas sveikesnis mano organizmui?

1. Kava (du arbatiniai šaukšteliai su kaupu)?
2. Žalia arbata (du arbatiniai šaukšteliai su kaupu)?

Atkelta korta (dažniausiai nusakanti bendrą situaciją): Atsiskyrėlis

Atsiskyrėlio korta – seno žmogaus korta. Šiuo atveju tai gali reikšti energijos trūkumą, nuovargį. Kaip tik tai kuo tonizuojantys produktai gali padėti šioje situacijoje. Galbūt šių produktų naudojimas atsilieps senatvėje? Nors man atrodo energijos trūkumas šioje situacijoje priimtinesnis. Taigi, einame toliau…

Kavos puodeliui ištraukiamos sekančios kortos:

1. Taurių tūzas – emocijų, apgirtimo, kokio nors dažyto skysčio korta. Nežinau kaip daugelis jūsų jaučiasi išgėrę kavos, tačiau šio gėrimo poveikis man yra praktiškai akimirksniu, ko negaliu pasakyti apie arbatą. Emocijos tarsi kava pakelia tonusą  staiga, ir kaip Cunamio banga griauna viską kas pasitaiko jos kelyje. Žinoma, prieš pasireiškiant emocijos turi pripildyti taurę sklidinai, bet šį procesą galime palyginti su ruošiamu puodeliu kavos.

2. Taurių septynakė – apnuodytas protas, saldūs nuodai, apgirtimas, pripratimas prie vaistų. Ar bandėte vieną rytą NEIŠGERTI savo rytinio kavos puodelio (klausimas tiems kuriems tai yra tarsi tradicija)? Nežinote kas darosi, organizmas kažko reikalauja, ir t.t. Taigi, ar tai nėra tarsi narkotikas prie kurio priprantama? Taip, tai silpnas narkotikas, nes keletą parų negėrus kavos organizmas jos pradeda nebereikalauti. Manyčiau ši korta puikiai atspindi šią situaciją.

3. Lazdų karalius – tinkamiausia reikšmė būtų: Aktyvacijos santykiai (plačiau: Socionika). Tai valdingas žmogus, turintis daug energijos ir norintis kitiems vadovauti. Vadovavimas susijęs su įtampa, kuri jaučiama ir išgėrus kavos, kurioje yra aktyvių ir pasyvių medžiagų, dėka jų gali pasireikšti kūno virpuliai.

Išvada: kavos puodelis – energijos šaltinis, tačiau prie jos priprantama. Didesni jos kiekiai sukelia įtampą, stresą, kūno virpulius. Aš šių kortų derinį priskirčiau prie neigiamų sveikatai. Kavos gėrimu nereikėtų piktnaudžiauti.

Žalios arbatos puodeliui ištraukiamos sekančios kortos:

1. Septynios monetos – sunki korta, matyt tonuso iš arbatos gerokai mažiau, o gal kūnui toks kiekis arbatžolių tai kaip Sizifui ridenti akmenį į kalną. Pastarasis palyginimas tiktų labiausiai, nes ši korta dažniausiai reiškia sunkų darbą.

2. Lazdų dešimtakė – Nuovargis, sunkumai, apkrovų perteklius. Tačiau ką ji reiškia šioje situacijoje? Gal tai, kad arbata tokioje situacijoje nepadės. Šioje kortoje žmogus neša per daug, matyt per didelis arbatžolių kiekis vienam puodeliui (Google paieškojau straipsnių šia tema ir radau labai įdomių dalykų, pasirodo tikrai, kiekis yra per didelis).

3. Lazdų pažas – vidinė harmonija. Šios kortos personažas ypač sąžiningas, taikos nešėjas, idealistas. Ir esančių kortų apsuptyje jaučiasi gniuždomas, nesugeba atlaikyti jų krūvio. Krūvis turėtų būti proporcingas (harmoningas) galimybėms jį pakelti.

Išvada: manyčiau šių kortų derinys kalba apie per didelį arbatžolių kiekį puodelyje. Geriant tokio stiprumo arbatą organizmui daroma žala.

Šiuo atveju reikia patikrinti ar teigiamai atsilieptų mano sveikatai jei sumažinčiau arbatžolių kiekį puodelyje.

Atkelta korta (dažniausiai nusakanti bendrą situaciją): Taurių devynakė.

Taurių devynakė – vaišių korta, o kur vaišės ten ir suvalgomo kiekio klausimas. Pagaliau įsižiūrėkite koks žmogus pavaizduotas šioje kortoje ir suprasite, apie ką aš kalbu.

1. Žalia arbata (vienas arbatinis šaukštelis nubrauktas).
2. Žalia arbata (du arbatiniai šaukšteliai su kaupu)?

Vienas arbatinis šaukštelis arbatžolių nubrauktas:

1. Vežimas – sveikatos būklė gera, energijos pakankamai.
2. Monetų karalius – Racionalus priėjimas, viskas pamatuota, materialaus pasaulio valdovas.
3. Monetų dama – tvarka, taupumas, stabilumas. Ši dama taupi, gali būti, kad reikėtų naudoti šaukštelį su kaupu.

Išvada: toks arbatos kiekis puodelyje nepakenks, greičiausiai bus naudingas organizmui, suteiks jėgų ir energijos atlikti užsibrėžtą tikslą. Galbūt galima šiek tiek daugiau – nenubrauktą šaukštelį arbatos.

Du arbatiniai šaukšteliai arbatžolių su kaupu:

1. Lazdų septynakė – pasipriešinimas, maksimali įtampa. Kaip suprantame, organizmui tai yra per didelis kiekis.
2. Kardų dešimtakė – šiuo atveju tiktų žodžių derinys: šoko terapija. Iš kojų verčiantis gėrimas. Per didelė dozė.
3. Monetų triakė – komandinis darbas. Nurodo, kad įveikti šią arbatos dozę organizmas turi įtraukti visą savo arsenalą.

Išvada: toks kiekis arbatos puodelyje yra per didelis.

Reikia greitai gauti energijos – gerk kavą, tačiau prisimink, kad tampi nuo jos priklausomas, galbūt ji nėra toks sveikas gėrimas kaip rašoma kai kuriuose straipsniuose. Arbatos į puodelį reikėtų dėti mažesniais kiekiais, tai turėtų suteikti jėgų ilgesniam laikui, dirbant sunkesnius fizinius darbus.

Ne visuomet kortos atsako į užduotą klausimą tiesiogiai, todėl ypač verta gerai išanalizuoti atkeltą kortą, kuri paaiškina klausimo esmę. O šioje situacijoje esmė glūdi energijoje, kiekyje, galbūt amžiuje, ko tau žmogau reikia ir ką pasiruošęs paaukoti? Privalai būti aktyvus dabar ir čia, tačiau neturi energijos – gerk kavą, bet nepamiršk, kad žmogaus organizmas kaip automobilis, spausdamas greičio pedalą iki dugno gali sugadinti variklį. Pavargai po dienos darbų? – tau padės arbata, tačiau koncentracija turi atitikti normas. Šiame klausime nebuvo nustatyta kiek puodeliu to ar kito gėrimo bus išgerta, greičiausiai saikingai geriant sveikatai nepakenksime.

Kortos pačios redaguoja klausimą, nukreipia tinkama linkme. Reikia įjungti intuiciją ir mąstymą, kad susieti dėlionę į vieną visumą. Pagaliau, žmonių organizmai nėra identiški, man ši dėlionė sako, kad jei noriu energijos turiu išgerti kavos, bet sunkiai dirbant mano organizmui bus geriau arbata, tačiau arbatos lapelių privalau dėti gerokai mažiau. Ką jums pasakys kortos šiuo klausimu nežinia?

Ir dar pasvarstymui, nejaugi mes esame tokios netobulos ir nesąmoningos būtybės, kad nustosime naudoti tam tikrą produktą tik tuomet kai ant jo pakuočių atsiras kaukolės, nesveiki organai, embrionai ir kt. O kai kurių ir tai nesustabdys?

P.S.

Kaip matote Taro kortos padeda racionaliai mąstyti, ieškoti informacijos. Žemiau nurodau keletą straipsnių apie kavą, arbatą, paskaitykite ir jei netikite kortomis, galbūt jums padės mokslininkų, daktarų tyrimai, žmonių patirtys.

ĮDOMŪS STRAIPSNIAI

Visa tiesa apie kavą: kodėl vieniems ji suteikia energijos, o kitus migdo
Šokiruojantis atradimas: kavos poveikis – visai ne toks, kokio tikimės
Gydytojas paaiškino, kada naudingiau juoda kava, o kada – žalioji arbata (Video)
Žaliųjų neskrudintų kavos pupelių poveikis organizmui – tikrovė ar mitas?
Kas lemia kavos skonį ir kaip pasirinkti tinkamiausią sau?
Koks neskrudintų kavos pupelių poveikis žmogaus organizmui?
Kavos poveikis organizmui
Žalioji arbata gali ir pakenkti: kam negalima gerti
13 įdomiausių ir keisčiausių faktų apie kavą
Žalios arbatos paruošimas
20 priežasčių gerti žaliąją arbatą
Žalioji arbata naudingesnė už kavą
Žalioji arbata ir jos poveikis organizmui
Žalia arbata trukdo įsisavinti geležį?
Kuo kenksminga žalioji arbata?
Viskas apie žaliąją arbatą: kokią rinktis, kad rastumėte antioksidantų, o ne švino
Žaliosios arbatos stebuklas
Lašelis tiesos apie kavą.
Kava: nauda ar žala?
Vikipedija

Parašykite komentarą