Būrimas Taro kortomis

„Dėvėtų drabužių rojus“ ar „Skudurynas“?

Pabandykime paklausti Taro Kortų kaip atsiliepia mūsų energetikai, sveikatai, pinigams, drabužiai iš: „ponių laimės“, „kuistuko“, „labdarinės“, „dolerinės“, „skuduryno“, „antrų rankų“, „padėvalkės“.

Nekalbėsime apie išskirtinius atvejus, kai daiktai gali būti užkerėti, ar dalyvavę kažkokiose neigiamuose įvykiuose. Tai greičiausiai nėra dažni atvejai, palyginus su tais kiekiais drabužių kuriais prekiaujama dėvėtų drabužių parduotuvėse.

DĖLIONĖ „DĖVĖTI RŪBAI“

Atkelta korta (kuri yra kaip raktas, apibūdina situaciją bendrai):

Mirties korta – šioje situacijoje labiausiai tiktų transformacijos reikšmė. Kai nenaudojamas tampa naudojamu, nemalonus – maloniu, senas – nauju, pigus – brangiu, nedėvimas – dėvimu. Geriau parinkti kortą būtų sudėtinga, aukštosios jėgos (atsitiktinumas, galimybių teorija ir t.t.) susidorojo su šia užduotimi puikiai.

 

1. Dėvėtų drabužių poveikis energetikai, sveikatai, pinigams?

Monetų triakė – pagrindinė reikšmė komandinis darbas. Aš dėvėjau, dėvi tu, vėliau, dėvės kaimynas ir t.t. Korta teigiama, jokių energetinių nutekėjimų nesijaučia, gali būti, kad energijos prisidės. Pirkdamas drauge visuomet gali išsiderėti didesnes nuolaidas, taip ir sutaupysi. Sveikatai palanki. Maža galimybė išlieka pasigauti kokią „siūliniu“ būdu pernešamą ligą, tačiau žinant apie chemijos pasaulio gudrybes, šansų beveik nelieka.
Monetų tūzas – dar vadinama dievų dovana, yra kalbama, kad jai iškritus reikėtų nustoti burti, kad sėkmė nepabėgtų. Ši korta gali tik papildyti energijos, pridėti sveikatos ar prikimšti pilnas kišenes pinigų.
Keturios taurės – pagrindinė kortos reikšmė yra šansas. Įgijai tai ko nesitikėjai – šansas, pigiau – dar vienas šansas. Tačiau ji gali reikšti ir neigiamas emocijas. Prisipirkai per daug, štai tau ir nepatenkinto žmogelio veido išraiška. kaip ir daugokai išleidai, kaip ir tik vieną iš jų nešioji, o kiti dūli spintoje, kol galiausiai atranda kitą savininką.

Visos kortos pakankamai pozityvios, o būdamos vienoje pozicijoje jos tik padeda, papildo viena kitą. Manyčiau tokie drabužiai teigiamai veikia žmogaus energetiką, nekenkia sveikatai, ir taupo pinigus. Tik yra viena mažytė sąlyga – nepasiduoti pigumo ir nuolaidų magijai.

2. Kokie galimi blogųjų savybių nukenksminimo būdai?

Lazdų dviakė – grynas kalnų oras. Virvę reikėtų užmesti nuo vienos lazdos ant kitos ir sukabinti drabužius, kad jie gerai išsivėdintų. Ne visuomet kortai tinka jos reikšmės, kartais reikia įsižiūrėti į paveikslėlį ir suprasti ką tau nori pasakyti šioje situacijoje ši korta.
Nuosaikumas – vienareikšmiškai vanduo. Daugelį tokių pirkinių reikėtų perskalauti ir geriausiai tai daryti po tekančiu vandeniu. Taip kaip vanduo pilamas iš vienos taurės į kitą.
Lazdų riteris – labai dramatiška asmenybė. Liūdesys, tragedija, praeitis. Tačiau, tai ir keisto kūrimas ir keisto pardavimas. Pastarasis transformuoja kūrybinių galių pagalba neigiamą į teigiamą energiją.

Vienoje pozicijoje šios kortos sako, kad reikėtų gerai išskalauti, išvėdinti. Tokiu būdu liūdesys, neigiamos emocijos ar nerimas išgaruos tarsi dūmas.

3. Patarimas, pastebėjimas iš aukščiau.

Vežimas – šioje situacijoje labiausiai tinkanti reikšmė: konfliktas tarp dvasinio ir materialinio. Jei nešiojote drabužį iš „skuduryno“ turbūt patyrėte šį jausmą. Lyg ir gražiai atrodai, bet jauti lyg aplinkiniai žinotų, kad šis drabužis iš dėvėtų rūbų parduotuvės. Tas šleifas, kai dairaisi ar nėra parduotuvėje pažįstamų žmonių tęsiasi net ir už jos ribų. Skurdumo jausmas išlieka, net jei tai būtų garsios firmos nenudėvėtas gaminys. Tačiau ši korta nėra skurdi, netgi atvirkščiai, todėl vertėtų perskaityti „Dėvėtų drabužių rojus“ ir suprasite, kad dvasinis ir materialinis konfliktas tik mūsų galvoje.
Monetų bernelis – taupu, jaunas žmogus, mokinys, studentas, mažos pajamos. Jei atpažinote save vertėtų paskaityti šį straipsnį.
Taurių triakė – šventė, vaišės, artimi santykiai.

Kortos atkreipia mūsų dėmesį, kad tai ne tik taupu, tačiau šie drabužiai gali suteikti geras emocijas, jais galima pasipuošti ir švęsti. Tuo pačiu perspėja apie „skurdžios būsenos“ riziką. Dar viena nepaminėta aukščiau Vežimo kortos reikšmė, kuri gali šioje situacijoje pasireikšti – auksinės grandinės. Jau pilni namai rūbų, o tu vis juos velki ir velki, taip sukaustydamas save ir savo gyvenimą paversdamas „skudurynu“.

Įdomūs straipsniai:

Dėvėtų drabužių kelias – ilgas ir sudėtingas.
Dėvėtų rūbų magija.

Jei jaučiate blogą nuojautą, ar užsidėjus drabužį vyksta keisti dalykai, geriau jo nedėvėkite arba pasinaudokite patarimais šiame straipsnyje. Pasirodo galite ir grąžinti.

Parašykite komentarą